BLIŹNIĘTA znak zodiaku

znak zodiaku bliźnięta
znak zodiaku bliźnięta

Charakterystyka: Bliźnięta – znak zodiaku

Bliźnięta Interesuje wszystko, ale zadowala ich tylko powierzchowna wiedza o wszystkim. Nie są zainteresowani zgłębianiem tematu. Są bardzo mobilni i łatwo je namówić na przykład do podróży lub zmiany zajęć. Bliźnięta mają różnorodne perspektywy, więc przebywanie z nimi zawsze jest interesujące. Ich ciekawość pomaga w każdym temacie rozmowy. Bliźnięta to osoby ekstrawertyczne i dynamiczne, które potrzebują dużo stymulacji, zmian i kontaktu z ludźmi. Są inteligentni, uwielbiają demonstrować swoją wiedzę i często zmieniają zdanie w zależności od okoliczności.

Osoby tego znaku zodiaku podejmują decyzje bardzo szybko, nawet jeśli nie zawsze są one przemyślane.
Bliźnięta uwielbiają nowe wyzwania, niezależnie od tego, czy są to podróże, eksperymenty w kuchni, czy wypróbowywanie nowych zainteresowań. Charakteryzuje je duża samodzielność, ciekawość świata i pragnienie wolności. Łatwo akceptują nowe zainteresowania i relacje, ale łatwo się też nudzą. Zbyt długie utknięcie w monotonnym życiu powoduje, że są rozdrażnione i niespokojne.

Bliźnięta znak zodiaku:

Daty: 23 maja — 21 czerwca

znak zodiaku bliźnięta

Umiejętności społeczne: Bliźnięta – znaku zodiaku

Ze względu na swoją otwartą, towarzyską i pełną humoru osobowość Bliźnięta mają bardzo dobre relacje z rodziną. Kiedy są w domu, wywołują radość i długie rozmowy, skupiając całą swoją uwagę na historii swojej przygody. Bliźnięta są dobrymi przyjaciółmi. Zawsze chcą się spotkać i porozmawiać na wiele tematów, a jeśli zajdzie taka potrzeba, wysłuchać problemów i pocieszyć. Łatwo nawiązują nowe przyjaźnie i łatwo jest z nimi utrzymywać relacje.

Żywioł: powietrze
Planeta rządząca:  Merkury (oraz dodatkowo Jowisz, Mars i Słońce)
Dzień: środa
Kolor: żółty, brązowy, niebieski

Idealny partner: Waga
Dobre dopasowanie: Wodnik, Baran, Lew
Neutralne: Bliźnięta
Słabe dopasowanie: Rak, Ryby, Skorpion
Złe dopasowanie: Byk

znak zodiaku bliźnięta

Kobieta – spod znaku Bliźnięta


Kobiety Bliźnięta uwielbiają rozmawiać i plotkować, są bardzo aktywne zarówno zawodowo, jak i towarzysko. Nienawidzi nudy i zawsze chce, żeby coś się działo. Jej urok przyciąga nie tylko płeć przeciwną, ale także inne kobiety. Introwertykom może się to nie podobać, ale ogólnie większość ludzi jest pod wrażeniem jej wszechstronności. Kobieta Bliźnięta zrobi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę i zawsze będzie w centrum uwagi.

Uwielbia modny i odważny styl oraz wyrazisty makijaż. Jako matka kobieta Bliźnięta może być przytłoczona zadaniami, które nie należą do jej obowiązków. Nie lubi zamykać się w domu, więc znajdzie sposób, aby przełamać ten nawyk. Przystosowanie się do nowej roli życiowej może zająć kobiecie Bliźniąt trochę czasu, ale jej miłość do dzieci często ma pierwszeństwo przed naturą towarzyską.

Zwierzęta: papuga, paw, małpa

Owoce:  daktyle, morele, kasztany

Kwiaty: lawenda, konwalia, paproć

Pomyślne dni: 
Niepomyślne dni: 

Mężczyzna : spod znaku Bliźnięta

Jest elokwentny, kreatywny i uwielbia zaskakiwać. Nie każdemu jednak podoba się brak stabilności i szalone tempo, jakie narzuca swojej partnerce. Oczekuje od kobiety bezgranicznego podziwu i oddania.
Jako ojcowie, mężczyźni z Bliźniąt mogą być nieco apodyktyczni. Rzadko akceptują nieposłuszeństwo i wierzą, że wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny, co jest najlepsze dla ich rodziny. Jednak mężczyźni Bliźnięta wiedzą, jak uczyć się na swoich błędach i być oddanym i ojcem.

znak zodiaku bliźnięta
Mocne strony: witalność, przenikliwość, elastyczność, zaradność, artyzm, zręczność

Słabe strony: niecierpliwość, gadatliwość, niestałość, powierzchowność, egocentryzm, niezdecydowanie, pozerstwo
znak zodiaku bliźnięta

Dziecko : spod znaku Bliźnięta

Jego temperament może zostać pobłogosławiony trójką dzieci. Niemowlęta szybko rosną, zaczynają siadać i raczkować. Uwielbia zdobywać nowe umiejętności i poznawać świat. Bliźniaki są kłopotliwi dla rodziców. Nie mają problemów z nauką, ale nauczyciele zawsze zmuszają ich do samodzielnej nauki. Kiedy nadejdzie czas, aby zadać pytania dotyczące jego życia, zada je milionom ludzi.

Jego pytania dotyczące różnych obszarów są bardzo interesujące i nie przyjmują niejasnych odpowiedzi. Interesuje go wszystko, od tego: dlaczego tramwaje jeżdżą po szynach, po dlaczego na Księżycu nie ma życia. Nie mogąc czekać na wymijającą odpowiedź, wwiercają się w brzuchy rodziców, dopóki się nie dowiedzą. Mają bardzo zmienny umysł i uwielbiają rozmawiać. Ich głód wiedzy, choć dość powierzchowny, jest godny podziwu.

Szczęśliwe kamienie dla Bliźniąt: żółty topaz,  cytryn, akwamaryn, karneol, kryształ górski, tygrysie oko

Szczęśliwe rośliny: orzech, kasztanowiec, migdałowiec, konwalia

Praca :

Osoby urodzone pod Światłymi Bliźniakami są zawsze w centrum uwagi i w centrum uwagi. Mają urok i charyzmę, aby odnieść sukces w polityce i sztuce. Mają też talent do przyciągania ludzi, więc handel może być ich mocną stroną. Niektóre Bliźnięta są przeznaczone na stanowiska kierownicze, ale ich rozpraszająca osobowość może być stresująca dla współpracowników, z którymi pracują.

znak zodiaku bliźnięta
Znane osoby spod znaku zodiaku Bliźnięta: Marilyn Monroe, Beata Pawlikowska, Eugène Henri Paul Gauguin, Szymon Majewski, Clint Eastwood, Johnny Depp, Cezary Pazura, Natalie Portman
Scroll to Top